Pomysły na prezenty dla kobiety

Jak co roku zbliża się czas kupowania prezentów. Dla jednych sama przyjemność, dla innych wielki kłopot. Wybór dobrego prezentu to często nie lada problem. Sama borykając się z brakiem pomysłów na podarki dla innych postanowiłam stworzyć krótką ściągawkę z przykładami prezentów.
Dziś zacznę od Pań. Zawsze wydaje mi się, że kobietom łatwiej coś kupić - wystarczy żeby było ładne i słodkie.
Zacznę od typowo damskich akcentów.

Kosmetyki
Żadna kobieta nie potrafi egzystować bez kosmetyków. Jest to prezent dość ryzykowny, bo nie zawsze łatwo trafić. Jeśli prezentu szuka Pan, najlepiej poprosić o konsultację samą zainteresowaną lub osobę, która zna zawartość jej kosmetyczki. W gąszczu kolorów i rodzajów łatwo o pomyłkę. Są jednak wyjścia dość uniwersalne.

Dobre perfumy to prezent, który ucieszy chyba każdą kobietę. Dobrze jednak wiedzieć, czego dana pani używa, by nie popełnić gafy lub samodzielnie wybierając nowy zapach trzeba kierować się gustem osoby obdarowanej, a nie własnym.Szminka to kolejna rzecz, z którą ciężko nie trafić. Czerwona pomadka dobrej marki przyda się chyba każdej kobiecie.

Cienie do powiek lub lakiery do paznokci to opcja kolorowa. Dobrze jednak zerknąć, czy osoba preferuje kolory żywe, czy te stonowane tak, aby prezent był użyteczny.Garderoba
W tym przypadku lepiej postawić na dodatki. Ubrania lepiej mierzyć bezpośrednio, ale czapka i szalik pasują rozmiarowo na każdego. Dobrym rozwiązaniem w przypadku bliższej relacji jest też komplet bielizny, co ważne trzeba zrobić dokładny wywiad co do rozmiarówki i producentów lubianych przez osobę obdarowaną.

Do tej kategorii można także z powodzeniem zaliczyć torebki. Typowa kobieta nigdy nie ma ich zbyt mało. Wielki wór czy elegancka kopertówka - każda z pewnością znajdzie zastosowanie.Dobrą alternatywą dla torebki, jeśli dysponujemy małym budżetem jest portfel. Skórzane cacko zawsze przyda się, jeśli nawet nie bezpośrednio po świętach to z pewnością w ciągu roku.

Biżuteria
Kolejny klasyk. Możliwości są nieograniczone - kolczyki, wisiorki, bransoletki, w dowolnych rozmiarach i kolorach. Można postawić na elegancką biżuterię lub coś codziennego. To już zależy od wieku Pani. Dla młodszej siostry coś lekkiego, dla mamy eleganckiego. Zaletą biżuterii jest to, że zostaje jako pamiątka na lata.Sprzęt elektroniczny
W przypadku Panów warto wykorzystać Waszą przewagę jeśli chodzi o wiedzę o technice. Mało która kobieta zdaje sobie sprawę z tego, ile funkcji może mieć smart-watch czy tablet. Oczywiście najpierw lepiej sprawdzić, czy w ostatnim czasie dana osoba nie wzbogaciła się już o ten sprzęt. Jeśli czegoś jej brakuje, to idealny moment na wykorzystanie sytuacji i wybór najlepszych dla niej parametrów. Jedna uwaga, gdy już Pani otrzyma dany gadżet, nauczcie ją z niego korzystać, lecz nie zabierajcie go. To w końcu prezent dla Niej, a nie dla Was.


Pasje
Jeśli dana osoba ma jakieś hobby idealnym rozwiązaniem będzie dopasowanie prezentu do niej. Wtedy wiadomo, że prezent był przeznaczony bezpośrednio dla niej. Jeśli biega mogą to być nowe buty, odzież - czapka, rękawiczki. Jeśli dysponujecie wielkim nieograniczonym budżetem można zainwestować w zegarek biegowy.


Siłownia i fitness w domu to pokaz mody, dlatego wszystkie kolorowe koszulki i legginsy są w cenie. Sportowej bielizny także nigdy dość. Uniwersalną i niedrogą opcją może być też bidon lub shaker.Ładne i niedrogie
Dla osób, które mniej znamy, lecz nadal chcemy obdarować jakimś drobiazgiem lepiej wybrać coś uniwersalnego. Może to być zestaw świec, kubek, płyta czy książka.
Macie jeszcze jakieś pomysły na prezenty dla Pań?

Chcecie być na bieżąco?
Zapraszam Was do obserwowania za pośrednictwem

Instagrama

Facebooka

4 komentarze:

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger