Lista zakupów - gotowy szablon do pobrania i wydrukowania

Witajcie! Dzisiaj przybywam z moim małym projektem.

Robicie listę zakupów, gdy udajecie się do sklepu? Nauczona doświadczeniem staram się nie ruszać z domu bez przynajmniej ramowej rozpiski na temat tego, co powinnam kupić. Robiąc w ten sposób listy, tydzień po tygodniu zauważyłam, że są do siebie bardzo podobne. Wiadomo, że jedne produkty kupuję rzadziej, a inne przy każdej wizycie w sklepie, lecz schemat jest podobny. 

W ten sposób stworzyłam szablon listy zakupów. Wieszam go na lodówce i gdy zauważę, że czegoś brakuje po prostu odhaczam konkretną kropkę lub wpisuję liczbę. Dodatkowo mogę w ten sposób szybko sprawdzić, czy o niczym nie zapomniałam przed wyprawą na bazarek lub do piekarni. 


Skoro sama ułatwiam sobie życie w ten sposób, dlaczego nie miałabym się z Wami podzielić tym patentem?Lista jest przystosowana do wydruku w formacie A5. Wystarczy kliknąć w obrazek, a następnie wybrać opcję "Zapisz obraz jako".

Bazowałam na produktach, które sama kupuję oraz które pojawiają się w moich przepisach oraz jadłospisach. Niemniej jednak zostawiłam w każdej kategorii także wolne miejsca, aby każdy mógł ją dostosować do siebie. Dajcie znać, czy Wam się przydaje lub czy macie jeszcze jakieś sugestie, co można do niej dodać! 
Teraz nie pozostaje nic innego niż śmigać na zakupy!

Chcecie być na bieżąco?
Zapraszam Was do obserwowania za pośrednictwem

Instagrama

Facebooka

1 komentarz:

  1. Też robię listę zakupów przed wyjściem do sklepu :-) ale w telefonie, przynajmniej nigdy jej nie zapominam :D

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger