Śniadania z jajem

Święta tuż tuż. Na naszych stołach z pewnością nie zabraknie jajek w niemal każdej formie. Jeśli pomimo tej mnogości nadal nie czujecie przesytu, przygotowałam dla Was pomysły na śniadania z jajem!Omlety

Moja najnowsza miłość. Niezależnie od tego, czy wybierzecie wersję na słodko z owocami i twarogiem, czy wytrawną z warzywami i serem, będziecie zadowoleni. Omlet to dobra opcja zarówno na śniadanie, jak i kolację.


Jajka sadzone

Pamiętacie pomysły na romantyczne śniadania? (TUTAJ) Pokazałam Wam wtedy, jak przygotować jajka sadzone w kształcie serduszka. Jeśli dysponujecie foremkami, ilość kształtów i możliwości jest nieograniczona.
Jajka na twardo

Najłatwiejsza opcja do przygotowania. Idealna na kanapki i do sałatek.
Jajka na miękko

Ich przygotowanie to sztuka! Tajemna wiedza w tej materii to gotowanie przez 4,5 minuty. Macie własną recepturę na idealne jajka na miękko?
Jajecznica

Z warzywami, szczypiorkiem, szynką, pieczarkami... Albo po prostu na klarowanym maśle. To dobre rozwiązanie, gdy nie macie pomysłu na wykorzystanie jajek.
Pasta jajeczna

Macie ochotę na kanapki? Wypróbujcie przepisu na lekką pastę jajeczną, który znajdziecie TUTAJ.


Chcecie być na bieżąco?
Zapraszam Was do obserwowania za pośrednictwem

Instagrama TUTAJ

Facebooka TUTAJ

Macie inne pomysły na wykorzystanie jajek na co dzień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger