Wiosenna metamorfoza - ruch i dieta - dołącz do nas!

Nie podoba Ci się to, co widzisz w lustrze? Chcesz poprawić kondycję i zadbać o zdrowie? Brak Ci motywacji, systematyczności i wsparcia?
Zapraszam do wspólnej wiosennej metamorfozy!
Zasady są bardzo proste. Dołączając do wydarzenia przez 4 tygodnie postaraj się w miarę możliwości dzielić się z nami swoimi codziennymi sukcesami, a my będziemy wzajemnie motywować się do dalszej pracy. Efekty będą widoczne już przed majówką.

Działamy na dwóch frontach:

Po pierwsze ruch - minimum 30 minut wysiłku fizycznego przynajmniej 3 razy w tygodniu (dostosowanego do Twoich możliwości i upodobań).
Po drugie dieta - jemy zdrowo, kolorowo i unikamy słodyczy (z umiarem i bez przesady w żadną ze stron).

Nie narzucam żadnego odgórnego planu ćwiczeń oraz diety, ponieważ każda z nas ma inne możliwości, potrzeby i upodobania. Nie zostawię Was jednak z tym wszystkim samych, ponieważ kiedy wymagam czegoś od innych, wymagam też tego od siebie. Będę dzielić się z Wami moim jadłospisem, przepisami oraz propozycjami ćwiczeń i treningów, które z powodzeniem mogą stanowić inspirację dla Was.

W grupie siła! To co? Dołączysz do nas?
Ruszamy od poniedziałku 4 kwietnia i działamy przez 4 tygodnie, czyli do 1 maja!

Jeśli tylko chcesz przejść taką metamorfozę, zapraszam na Facebook’a.
TUTAJ znajdziecie wydarzenie, o którym mowa. Lajkujcie stronę i dołączajcie do wydarzenia.
Serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger