Tabliczki okolicznościowe do mini tart i babeczek - prezent "last minute"


Jeśli jeszcze nie znaleźliście idealnego prezentu z okazji Dnia Matki lub po prostu chcecie, aby Wasz podarunek był niepowtarzalny, przychodzę dziś z wybawieniem! Jak wiadomo prezenty wykonane własnoręcznie liczą się podwójnie, ponieważ poza pomysłem wymagają także sporego nakładu pracy. Na całe szczęście znalazłam kompromis pomiędzy jednym i drugim. Szukacie prezentu "last minute"? Spróbujcie mini tart owocowych, na które przepis znajdziecie TUTAJ i ozdóbcie je specjalnymi okolicznościowymi tabliczkami.


Specjalnie dla Was przygotowałam gotowe wersje do druku, dzięki którym wykonanie będzie banalnie proste. Wasze mini tarty nabiorą niepowtarzalnego charakteru, a każda mama z pewnością to doceni.


1. Zapisujemy jedną z wersji tabliczek (klikamy na wybrany obrazek, następnie klikamy na miniaturę prawym przyciskiem myszy i wybieramy "Zapisz jako...").

2. Drukujemy tabliczki na sztywnym papierze - używamy papieru technicznego lub zwykły papier przyklejamy do kartonu.

3. Wycinamy kółka wg linii.

4. Przyklejamy tabliczki do wykałaczek przy pomocy taśmy klejącej lub niedużej ilości kleju.

5. Ozdabiamy tarty wbijając tabliczkę w ciastko.

Gotowe!


Wersja czerwona
 Wersja niebieska
 Wersja zielona
Chcecie być na bieżąco?
Zapraszam Was do obserwowania za pośrednictwem

Instagrama

Facebooka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger