Bachaturo 2016

W ostatni weekend uczestniczyłam w Bachaturo. To największy festiwal tańca na świecie. Przy okazji były to moje pierwsze warsztaty tego kalibru.


Zdecydowanie przyznaję, że to świetne doświadczenie. Kilka stylów tańca – salsa, bachata, kizomba i zouk, 13 sal do wyboru i kilka godzin zajęć dziennie, a do tego nocne imprezy – oto przepis na genialne wydarzenie taneczne! Cała kopalnia nowych umiejętności płynęła od instruktorów z całego świata, którzy w środowisku uchodzą za sławy. Wszystkie figury i kroki były pokazane, wytłumaczone i przećwiczone.


Dodatkowo wśród uczestników także przeważali obcokrajowcy, dzięki czemu można było zobaczyć, jak tańczy się w pozoru te same tańce w innych krajach. Osobiście, wybrałam jedynie część z dostępnych stylów, czyli bachatę i salsę, ale nie żałowałam. Trenowałam zarówno w parze, jak i solo, a nauczyłam się i dowiedziałam naprawdę sporo.


Przekonałam się, że zawsze warto poszerzać horyzonty i ćwiczyć pod okiem najlepszych niezależnie od dziedziny.

A Wy uczestniczycie w warsztatach ze swoich ulubionych dziedzin?

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej kuchni, siłowni i nie tylko, znajdziecie mnie także na
Facebook’u TUTAJ
oraz
Instagramie TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger