Fit & Beauty - warsztaty z gwiazdami


Niedawno uczestniczyłam w genialnym wydarzeniu skoncentrowanym wokół zdrowego stylu życia, o którym chciałam Wam nieco opowiedzieć. Warsztaty z gwiazdami Fit & Beauty, bo o nich mowa, były dla mnie świetnym kopniakiem motywacyjnym oraz inspiracją do dalszych działań na wielu polach. Zarówno pomysł, jak i realizacja tego wydarzenia przez Allaboutlife.pl były na najwyższym poziomie. Warsztaty, które odbyły się w Electrolux Taste Center podzielono na trzy części, podobnie to tematów, o których możecie czytać u mnie na stronie.Kuchnia

Absolutna baza zdrowego stylu życia. Mieliśmy szansę przygotowywać przepisy autorstwa Kasi Błażejewskiej-Stuhr pod okiem między innymi naszego Masterchefa Kariny Zuchory, a to nie wszystko. Poznałam nie tylko nowe receptury, ale także dowiedziałam się więcej o produktach, z których korzystam w kuchni na co dzień, jak na przykład mąka kokosowa Made in coco i wszelkie pochodne kokosa, świeże zioła Baziółka, herbata Tetley czy nabiał Krasnystaw i Lazur. Nie obyło się bez nowinek pod postacią trawy pszenicznej Living Foods Polska czy ekspandowanej kaszy Cenos, z którymi miałam styczność po raz pierwszy. Wszystko przygotowywane było przy użyciu sprzętu najwyższej jakości od Gusto Premium i Electrolux.


Przygotowywaliśmy wszystko od przekąsek, przez dania obiadowe, aż po desery. Wszystkie przepisy były wyjątkowo proste, a ich wykonanie przy pomocy dostarczonego sprzętu zajmowało zaledwie kilka minut. Wszystko w myśl zasady "no waste". Oto przykładowy przepis stworzony na potrzebę warsztatów:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Sok 3,2,1

Składniki:
3 marchwie
2 jabłka
1 cukinia

Składniki obierz i przepuść przez wyciskarkę Oscar z wkładką do soków, ustawiając na zewnętrznej osłonie poziom 3. Dzięki temu sok będzie klarowny, a odpady nie będą zbyt suche.


Recyclingowe racuchy

"odpad" z wyciśniętetgo soku
natke pietruszki Baziółka
200ml kefiru Krasnystaw
do smażenie: olej kokosowy Made in coco
proszek do pieczenia
opcjonalnie jajka - na 1 jajko 2 łyżki mąki


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ruch

Tutaj organizatorzy trafili w dziesiątkę w moje preferencje. Jak doskonale wiecie, taniec to moja ogromna pasja, dlatego warsztaty prowadzone pod okiem Ewy Szabatin i krótka wspólna salsowa choreografia podbiły moje serce. Czy wiecie, że obecnie Ewa zajmuje się nie tylko tańcem, ale także promuje zdrowy styl życia oraz projektuje ubrania?


Uroda

Ostatnia sfera, wokół której toczyły się nasze rozmowy to najnowsze trendy w makijażu i stylizacji. Postawiłyśmy na produkty odpowiednie nawet dla najwrażliwszej cery w każdym wieku polskiej marki Vipera, która podbija rynek całej Europy.


Mam nadzieję, że to nie ostatnie warsztaty tego typu, w których mogłam uczestniczyć. Polecam!

4 komentarze:

 1. Faktycznie, fajna spawa te warsztaty. Ten sok z jabłka, cukinii i marchwi muszę koniecznie wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również z chęcią wybrałbym się na takie warsztaty, zazdro!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się wybrał na takie warsztaty, to musi być ciekawe przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie warsztaty to fajna rzecz. Takie warsztaty mam codziennie w domu, bo kupiłem wyciskarkę i sam z rodziną wyciskami soki wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Nawet nasze dzieci które grymaszą na jedzenie chętnie piją soki z warzyw i owoców które wspólnie wyciskamy.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger