WWW - Wina warte wypicia #2


Po poprzednim zestawieniu, które znajdziecie TUTAJ, prosiliście o kolejne propozycje dobrych i niedrogich win. Przygotowałam zatem kolejne 3 wina, które polecam.

Cape Dreams Pinotage 2016
Rzadko sięgam po wina z Afryki Południowej, lecz nie potrafiłam przejść obojętnie wobec takiej nazwy. Opłaciło się, ponieważ wino okazało się naprawdę dobre. Nieco ciężkie, lecz po kilku łykach podniebienie przyzwyczaja się do smaku. Znajdziecie je w Biedronce za 19,99 zł.


Mouton Cadet Bordeaux 2014
Absolutny klasyk wśród win wytrawnych. Wino, które od samego początku jest lekko owocowe, a z czasem nabiera wyrazistości. Znajdziecie je w Auchan za 34,99 zł.


Montebuena Rioja 2015
Hiszpański przedstawiciel w tym zestawieniu. Nie jest wybitne, lecz zaspokoi gusta większości amatorów wytrawnych win. Dużą zaletą jest niska cena (kilkanaście złotych w Biedronce), która kompensuje mało wyrazisty smak. Idealnie sprawdzi się na przykład do posiłku.


Próbowaliście któregoś ze wspomnianych win? Jak Wam smakowało?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger