Pomysły na uniwersalne prezenty na pań


Święta zbliżają się w zastraszającym tempie, jeśli pomimo prób lub z racji braku czasu nie macie jeszcze pomysłu, co kupić w ramach upominku siostrze, mamie czy drugiej połówce, przychodzę z pomocą. Przygotowałam dla Was listę prezentów, wśród której znajdziecie propozycje za grosze, jak i ciut bardziej wymagające finansowo, w zależności od Waszego budżetu. Tym co je łączy jest ich uniwersalność. Starałam się, aby prezent mógł pasować w zasadzie do każdej pani, ponieważ nie wymagają one znajomości rozmiarówki. Dajcie znać, czy pomysły się Wam podobają i czy chcecie zobaczyć listę propozycji dla panów. 


Oczywiście szafa każdej kobiety niezależnie od wieku pęka w szwach, ale jednocześnie z pewnością przyjmie też gustowny dodatek w swoje zasoby. W przypadku prezentów, jeśli nie są one ściśle "zamówione" przez zainteresowaną, warto postawić na bezpieczną klasykę. Często w pierwszej chwili klasyczne dodatki są niedoceniane, ale w perspektywie lat, dodatki dobre jakościowo to podstawa eleganckiej garderoby.

Możecie pokusić się na przykład o dodatek sezonowy - skórzane rękawiczki.
źródło: ochnik.pl

Praktyczny będzie także coś potrzebnego przez cały rok - portfel.
źródło: ochnik.pl

Jeśli dysponujecie większym budżetem, możecie pomyśleć o torebce.

źródło: michaelkors.com

Przy braku fizycznego miejsca w garderobie, warto postawić na biżuterię. Wybór jest ogromny - od skromnych wisiorków aż do rozbudowanych kompletów. Najważniejsze to jednak zwrócić uwagę na to, czy dana osoba nosi dany rodzaj biżuterii, to znaczy czy ma na przykład przekłute uszy jeśli zamierzacie kupić kolczyki.

źródło: apart.pl

Kosmetyki jako prezent to stąpanie po dość cienkim lodzie, jeśli nie znacie dobrze preferencji obdarowywanej osoby, ale i tu można znaleźć coś uniwersalnego. Osobiście nie polecam zakupu kremów lub kosmetyków do pielęgnacji, ponieważ każda osoba ma inny typ skóry. Niemniej jednak pewniakiem w przypadku kosmetyków jest tradycyjna czerwona szminka, która wcale nie musi być używana na codzień.

źródło: douglas.pl

Ponadto perfumy są także dobrą decyzją.
źródło: douglas.pl

Standardową opcją awaryjną jest zestaw do kąpieli. Pamiętajcie jednak by ładnie wyglądał, w przeciwnym razie ktoś może odebrać do za sugestię do częstszego mycia się (chyba że taki był Wasz motyw :D ). 

źródło: douglas.pl

Skromniejszy budżet wcale nie jest przeszkodą w sprawieniu komuś miłego prezentu. Domatorki z pewnością będą zachwycone nowym kubkiem.

źródło: instagram.com @smukee_

Dobrze sprawdzi się także dodatek do domu, na przykład coś do kuchni - taca, deska lub misa. 

źródło: instagram.com @smukee_

Świetnym prezentem na mroźne zimowe wieczory dla zmarzluchów będzie także kocyk lub termofor.

źródło: instagram.com @smukee_

Macie jeszcze coś do dodania? Dajcie znać w komentarzach!
Po więcej codziennych inspiracji zapraszam na Instagrama i Facebooka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger