O mnie

Pasja do gotowania, pęd do biegania i miłość do tańca to moja zdrowa historia. 
A jaka jest Twoja?

Wcześniej działałam pod nazwą MY HEALTHY STYLE.

HEALTHY STORY to miejsce, dzięki któremu wspólnie zaczniemy bardziej dbać o zdrowie. 
Wszystko, co pojawia się na tutaj to moja codzienność.
Pokazuję Wam przepisy prosto z mojej kuchni - te zdrowsze, dietetyczne, ale także i te tradycyjne. Pokazuję, że wszystko jest dla ludzi, o ile w rozsądnych ilościach. To, co tu widzicie pojawia się na moim stole w dokładnie takiej samej formie.
Staram się przemycać także porcję informacji o moich pasjach - tańcu i bieganiu, a jednocześnie zmobilizować Was do aktywności fizycznej w formie, która przede wszystkim odpowiada Wam. Chcę pokazać, że ruch może sprawiać ogromną frajdę nawet jeśli nie jesteś mistrzem.
Wreszcie, dzielę się także moją wiedzą z zakresu zdrowia i dietetyki, przygotowując gotowe jadłospisy oraz rozpisując się o szeroko pojętym zdrowym stylu życia i nie tylko.

Wierzę w to, że zdrowy rozsądek, równowaga i umiar to najlepsza i uniwersalna zasada.
Mam nadzieję, że w ten sposób zmobilizuję nie tylko siebie, ale i Was oraz pokażę, że zdrowy styl życia jest także dla śmiertelników.

Znajdziesz mnie także na Facebooku TUTAJ oraz Instagramie TUTAJ.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz pod adres:
healthystory.pl@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!

Copyright © 2014 o zdrowszym odżywianiu i nie tylko... , Blogger