O mnie

Pasja do gotowania, pęd do biegania i miłość do tańca to moja zdrowa historia. A jaka jest Twoja?
Wierzę, że zdrowy styl życia opiera się na trzech filarach:
edukacji i świadomości,
zdrowej racjonalnej diecie,
aktywności fizycznej. 

Pomimo, iż praca to moja największa pasja, moje życie nie kończy się na niej i mam sporo zajęć, które obrazują zdrowy styl życia w praktyce. 


Ten blog to miejsce, dzięki któremu wspólnie zaczniemy bardziej dbać o zdrowie.
Wszystko, co pojawia się na tutaj to moja codzienność - od prostych przepisów dla zapracowanych po zagadnienia medyczne.

Pokazuję Wam przepisy prosto z mojej kuchni - te zdrowsze, dietetyczne, ale także i te tradycyjne. Próbuję przekonać Was, że wszystko jest dla ludzi, nawet tradycyjne potrawy oraz desery, o ile w rozsądnych ilościach. To, co tu widzicie pojawia się na moim stole w dokładnie takiej samej formie.
Dodatkowo rozwijam moje zainteresowania dotyczące zdrowego odżywiania na przykład poprzez kursy z zakresu dietetyki. Ich efektem są między innymi obecne tu jadłospisy oraz treści koncentrujące się na utracie masy ciała.

Staram się przemycać także porcję informacji o moich pasjach - tańcu i bieganiu, a jednocześnie zmobilizować Was do aktywności fizycznej w formie, która przede wszystkim odpowiada Wam. Chcę pokazać, że ruch może sprawiać ogromną frajdę nawet jeśli nie jesteś mistrzem.

Zauważyłam jednak w ostatnim czasie, że wśród użytkowników internetu rośnie potrzeba edukacji medycznej. Niestety często informacji z tego zakresu udzielają osoby niewykwalifikowane w tej materii. Pora to zmienić! 
Właśnie to pchnęło mnie do modyfikacji dotychczasowej formuły tego bloga. Oczywiście dotychczasowe luźne tematy, przepisy i minimalistyczne zdjęcia nie znikną! Chcę po prostu dorzucić do nich także porcję informacji z obszarów, w których mam wiedzę i doświadczenie.

Wierzę w to, że zdrowy rozsądek, równowaga i umiar to najlepsza i uniwersalna zasada.
Mam nadzieję, że w ten sposób zmobilizuję nie tylko siebie, ale i Was oraz pokażę, że zdrowy styl życia jest także dla śmiertelników.

Wcześniej działałam pod nazwą MY HEALTHY STYLE i koncentrowałam się na moich wspomnianych zainteresowaniach, zwłaszcza na gotowaniu (z tego względu sporo z obecnych tu zdjęć wciąż jest jeszcze opatrzona starym logo).

Znajdziesz mnie także na Facebooku TUTAJ oraz Instagramie TUTAJ.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz pod adres:
healthystory.pl@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to dla mnie nagroda i mobilizacja do dalszego pisania. Dzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, chętnie wysłucham też Waszych uwag i sugestii, to miejsce tworzę dla Was!